Бюджет Володимир-Волинського району перевиконано – РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ

Бюджет Володимир-Волинського району перевиконано

Станом на 1 червня  2018 року до  місцевих бюджетів району надійшло власних доходів по загальному фонду 1720,4 тис. гривень, що становить 116,6 % до бюджетного призначення на січень-травень 2018 року. Про це стало відомо сьогодні, 4 червня 2018 року, під час оперативної наради у голови райдержадміністрації Наталії Василець.

У ході доповіді начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Бондарук зазначила, що податку та збору на доходи фізичних осіб з планового призначення на звітний період 659,0 тис. грн. надійшло 713,9 тис. грн.,  що становить 110,8 % до призначень на звітний період  та 41,5 % в структурі власних надходжень.

– Надходження податку на майно за п’ять місяців 2018 року становить 240,9 тис. грн. що становить 97,5 % до планових призначень, – проінформувала Олена Григорівна.

На співфінансування бюджетних установ, утримання яких здійснюється за рахунок районного бюджету, і які надають основні гарантовані послуги для всіх громадян України, за словами головного фінансиста району, надійшло в районний бюджет іншої субвенції від Зимнівської ОТГ – 1112570 гривень, Устилузької ОТГ- 1287013 гривень, Зарічанської ОТГ – 716775 гривень, Оваднівської ОТГ – 719807 гривень, згідно планових призначень.

З районного бюджету перераховано іншої субвенції на видатки дошкільної освіти та установ культури Березовичівської та Хобултівської сільських рад в сумі 851090 гривень та бюджету міста Володимир-Волинський  на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, на заробітну плату медичних працівників району, інші видатки установ охорони здоров’я у сумі 389126 гривень, бюджету міста Устилуг на видатки дитячої школи мистецтв 106340 гривень.

– Виконання видаткової частину зведеного бюджету Володимир-Волинського району за  січень-травень 2018 року  по загальному фонду становить 77179,4  тис. грн.. ( в тому числі 63833,4 тис. грн за рахунок субвенції з державного бюджету на виконання програм соціального захисту населення) з них по районному бюджету видатки становлять 75637,6 тис.грн, – резюмувала Олена Григорівна. – Питома вага соціально-культурної сфери (а саме: освіта, охорона, культура, соціальний захист населення, фізична культура та спорт, державне управління) в загальному обсязі видатків загального фонду зведеного бюджету району по факту виконання за січень-травень 2018 року  склала  98,0 %.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*