На Волині 220 дітей-сиріт перебувають на квартирному обліку – РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ

На Волині 220 дітей-сиріт перебувають на квартирному обліку

Безперечно, що  діти складної долі потребують особливої уваги. Зокрема, організацію роботи із захисту прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в області обговорили сьогодні, 5 червня 2018 року під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Як повідомила начальник служби у справах дітей обласної державної адміністрації Алла Онищук, на Волині налічується 1 тис. 466 дітей відповідних категорій. Лише у третини з них померли батьки. Натомість основна причина осиротіння дітей – це складна ситуація в неблагополучних сім’ях. Тому нині потрібно посилювати соціальну роботу саме з ними.

– Сьогодні 1 тисяча 93 дитини виховується під опікою і майже 300 дітей – в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу. Середній показник в області складає 94 відсотки. Значно нижчий – зафіксовано в Ковельському та Локачинському районах. Окрім того, в області діє 20 дитячих будинків сімейного типу і 86 прийомних сімей, де виховують 298 дітей. Хочу відзначити, що впродовж останніх років дещо знизилися показники розвитку таких форм виховання. Тому прошу звернути увагу на цю проблему, – закликала Алла Миколаївна.

Слід зазначити, що з 1 тис. 466 дітей-сиріт області тільки 165 мають право власності на житло. Тож це питання залишається не менш важливим. До слова, нині 220 дітей перебувають на квартирному обліку. Відтак, розроблена Обласна цільова програма забезпечення житлом дітей-сиріт. Минулого року за кошти цієї програми придбали 19 будинків і квартир, ще 7 – за рахунок державної субвенції.

Що ж стосується передачі повноважень на місця, яке відбулося в рамках реформи децентралізації, то на даний час лише три ОТГ Луцького району висловили готовність створити службу в справах дітей. І це при тому, що половина дітей вразливих категорій, або 64 тис., проживають саме в створених тергромадах. Тому триває розробка положень про відповідні служби.

Своєю чергою, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області, висловив думку щодо можливості прикріпити спеціалістів соціальних служб від райдержадміністрацій до створених об’єднаних територіальних громад, аби, в першу чергу, надати практичну допомогу в ОТГ.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*