Рада прийняла звернення до президента Польщі – РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ

Рада прийняла звернення до президента Польщі

Українські депутати звернулися до президента Польщі із заявою стосовно “антибандерівського закону”, прийнятого Сеймом і Сенатом Польщі.

Повідомляє сайт ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на ua.korrespondent.net.

Верховна Рада закликала президента Республіки Польща заблокувати зміни в законодавство країни, якими вводиться кримінальна відповідальність за заперечення “злочинів українських націоналістів”. За відповідну заяву ВР проголосували у вівторок, 6 лютого, 242 депутати.

Українські нардепи закликали президента Республіки Польща скористатися своїми конституційними повноваженнями і спільно з Сеймом і Сенатом Республіки Польща повернути в українсько-польські відносини виваженість, раціональність і доброзичливість.

У документі, зокрема, сказано, що Верховна Ради з розчаруванням і глибоким занепокоєнням сприйняла рішення Сейму від 26 січня і Сенату Республіки Польща від 1 лютого 2018 року про прийняття змін до закону про Інститут національної пам’яті, якими вводиться кримінальна відповідальність за заперечення так званих “злочинів українських націоналістів”.

На думку нардепів, таке рішення відкриває шлях до маніпуляцій і посилення антиукраїнських тенденцій в польському суспільстві, а відвертий діалог, вільний обмін думками і академічна свобода опиняються під загрозою кримінального переслідування, що є несумісним з демократичними цінностями.

“Верховна Рада категорично не сприймає і відкидає політику подвійних стандартів і нав’язування ідей колективної відповідальності українського народу, а також спроби польської сторони прирівняти дії всіх борців за незалежність України до злочинів двох тоталітарних режимів ХХ століття – нацистського і комуністичного”, – йдеться в заяві.

Нардепи також звертають увагу, що прийняті законодавчі зміни суперечать змісту і духу стратегічного партнерства між Україною і Республікою Польща.

“Тільки об’єктивна, зважена й об’єктивна оцінка всіх історичних обставин, спільне пізнання фактів історії, застосування персональної, а не колективної відповідальності за злочини проти людяності і військові злочини, які відбувалися протягом першої половини ХХ століття…дозволять нам уникнути взаємних помилок минулого і будувати міцне і надійне стратегічне партнерство”, – зазначено в заяві.

Верхня палата польського парламенту прийняла скандальний закон про кримінальну відповідальність за заперечення “злочинів українських націоналістів”.

Як повідомлялося, сьогодні, 6 лютого, Дуда виступить зі спецзаявою щодо “бандерівського закону”.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*