Шукали вкрадений велосипед, а знайшли понад 100 кілограмів бурштину

На початку грудня луцька поліція розслідувала крадіжку велосипеда, тому обходила всі квартири в будинках на проспекті Волі. Зайшовши в одну з квартир, виявили 108 кілограмів бурштину, автодвигун, електронні ваги, устаткування для обробки бурштину, магазин від пістолета, гроші та блокнот із дивними записами. Сьогодні, 23 грудня, Апеляційний суд Волинської області наклав арешт на бурштин. Про це повідомляє ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на  PRESS-ЦЕНТР.

Понад 100 кілограмів бурштину вилучили в трьох молодиків: Сергія Ярощука, Олександра Зінов’єва і Тараса Костюкевича.

Слідчий одразу звертався до суду з проханням накласти арешт на вилучене майно, але суддя наклав арешт лише на магазин від пістолета, а в решті відмовив, бо, мовляв, це неможливо зробити, поки правоохоронці не повідомлять комусь про підозру. Однак, прокурор оскаржив це рішення, зазначивши, що оголошувати підозру чи закривати провадження можна лише після гемологічної експертизи, яка встановить походження бурштину. А цю експертизу неможливо провести, не наклавши арешт на бурштин.

На суд прийшли і самі хлопці, в яких вилучили бурштин. Вони намагалися довести, що цінне каміння купували у Рівненській області, де є державні підприємства, що легально добувають бурштин. До того ж, кажуть, купували його не для того, аби потім реалізувати, а щоб виготовляти прикраси. Однак прокурор Володимир Бущак зазначив, що на момент покупки в країні ще не було офіційного документа, який би регулював ці оборудки, тому вони були незаконними.

Зрештою, суддівська колегія Апеляційного суду Волинської області задовольнила скаргу прокурора і наклала арешт на решту вилученого майна.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району