У луцьких школярів розпочались канікули

Під час оперативної наради начальник управління освіти повідомив, що з 27 грудня до 15 січня у луцьких школах розпочалися канікули. Він наголосив, що управління освіти два тижні моніторило рівень захворюваності школярів на простудні захворювання. Минулого тижня в окремих класах вводився карантин, однак, загалом, епідеміологічний поріг у Луцьку не перевищений, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на Луцьку міську раду.

Проте, рівень захворюваності серед дітей продовжив зростати, і тому прийнято рішення розпочати зимові канікули на кілька днів раніше. На його переконання, це дасть можливість попередити зростання захворюваності і діти зможуть нормально відпочити від навчального процесу.

   Потому до присутніх звернувся перший заступник міського голови Тарас Яковлев. Він зауважив, що наближаються новорічно-різдвяні свята і у цей час усі комунальні служби мають злагоджено працювати. За його словами, на кожному комунальному підприємстві чи установі повинні бути чергові, щоб у разі виникнення аварійної ситуації, можна було її ліквідувати.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району