У Луцьку заборонили салюти та феєрверки

Луцький міський голова Микола Романюк підписав документ, який забороняє самовільні феєрверки та салюти у місті під час зимових свят.

Про це пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на IA ZIK.

З метою належного проведення новорічних та різдвяних свят, недопущення виникнення пожеж в місцях масового перебування людей у місті Луцьку, міський голова Микола Романюк підписав розпорядження «Про забезпечення пожежної безпеки під час новорічних та різдвяних свят».

Цим документом зобов’язано керівників підприємств, установ та організацій, які планують проведення святкових заходів: перевірити наявність та справність засобів гасіння пожеж та стан шляхів евакуації. Заборонити застосування легкозаймистих прикрас та предметів при оформленні новорічних ялинок та приміщень. Не допустити застосування піротехнічних виробів без дозволу відповідних служб.

Луцькому міськрайонному відділу управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області доручено до початку святкувань організувати перевірку дотримання вимог пожежної безпеки в дошкільних, загальноосвітніх навчальних, культурно-просвітницьких та розважальних закладах міста.

Департаменту муніципальної поліції, Луцькому відділу поліції головного управління Національної поліції у Волинській області вживати оперативних заходів щодо недопущення проведення самовільних феєрверків та салютів.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району