У Луцьку злочинці наживалися на підключенні платних каналів телебачення – РОЖИЩЕ СЬОГОДНІ

У Луцьку злочинці наживалися на підключенні платних каналів телебачення

Поліція Волині викрила групу осіб, які незаконно отримували коди доступу до платних каналів телебачення та будували на цьому свій бізнес.

Про це пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на IA ZIK.

Інформація щодо кардшарингових сервісів, розташованих на території нашої держави, постійно надходить на адресу департаменту кіберполіції від правовласників, які фіксують незаконне втручання в роботу їх телекомунікаційних мереж – та, як наслідок,  трансляцію та ретрансляцію об’єктів авторського права, без відповідної згоди законного власника. Така злочинна діяльність щомісяця завдає правовласникам багатотисячних збитків та, в переважній більшості випадків, руйнує їх телекомунікаційну мережу.

Саме щодо одного з таких злочинних осередків, який був розташований в місті Луцьк Волинської області і проводилися заходи працівниками відділу боротьби з кіберзлочинністю у Волинській області Поліського управління кіберполіції спільно зі слідчим підрозділом Луцького відділу поліції ГУНП у Волинської області та прокуратури Луцька.

Так, кіберполіцейськими встановлено групу осіб, які за допомогою мережі Інтернет незаконно отримували коди доступу до платних каналів телебачення та протягом останніх двох років, працюючи в компанії, яка надавала послуги зі встановлення систем супутникового телебачення, здійснювали підключення населення до телебачення за що отримували грошові кошти. На даний час встановлено близько 150 осіб, яким ділки налаштували незаконну трансляцію програм телепередач, за що одноразово отримували кошти в сумі близько 4 600 гривень.

Під час проведення обшуків кіберполіцейськими та працівниками слідства, було виявлено декілька ресиверів для прийому супутникового сигналу з модифікованим програмним забезпеченням, комп’ютерну техніку та флеш-накопичувачі за допомогою яких  здійснювались дані модифікації, мережеве обладнання, картки доступу НТВ +, картки Extra TV, а також чорнові записи клієнтської бази вже підключених абонентів, списки встановлюваних телеканалів та інструкції для вищевказаного приладдя.

За результатами проведення відповідних експертиз, горе-ділкам будуть оголошені повідомлення про підозру за вчинення злочинів у сфері авторського права та суміжних прав, а також незаконного втручання в роботу систем та комп’ютерних мереж. Санкції цих статей передбачають позбавлення волі на строк до 6 років.

Остаточну крапку в даній справі поставить суд.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*