У Володимир-Волинському презентували книги про новітніх героїв України

Вже декілька років поспіль у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості функціонує «Клуб учасників АТО», метою якого є допомога військовослужбовцям адаптуватися до мирного життя. 
Так, 31 травня 2018 року, у приміщенні Володимир-Волинської центральної районної бібліотеки, для учасників АТО було проведено презентацію книг про наших захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність України на сході держави. Проводили захід Людмила Сулік, директор Володимир-Волинської ЦРБ та Тетяна Гричук, провідний бібліотекар.

У першу чергу, Тетяна Олександрівна презентували серію книг «Вклоняємось доземно українському солдату». Збірка є однією із перших документальних. ЇЇ мета – не що інше, як патріотичне виховання майбутнього покоління. Книги містять замальовки, нариси та унікальні фотографії, зібрані військовими журналістами про героїв війни на гарячому Донбасі.
«Іловайськ» – книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, добровольчих батальйонів, та всіх тих, хто опинився в «Іловайському котлі». Книга про жертовність і боягузтво, про героїзм і зраду, про людяність у самих нелюдських ситуаціях та трагедію. Тут є історії бійців, які врятувались дивним чином, які рятували цивільне населення, та яких рятувало це населення. Книга є психологічно важкою. Однак, це правда життя, правда війни, історії, які важко придумати.
Мета таких книг – донести до всіх людей, які мають можливість жити, працювати, водити своїх дітей до школи чи дитячого садка розуміння того, що сьогодні все це можливе тільки завдяки хлопцям, які чотири роки тому зупинили ворога на сході України – на жаль, ціною власного життя. Чим краще люди зрозуміють це тут, у мирних умовах, тим більше цінуватимуть своє власне життя та життя своїх рідних. Обов’язок всіх живих – зробити все можливе, аби ніхто не був забутий та непомічений.
Також у рамках заходу студенти-практиканти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А.Ю. Кримського презентували відеоролик про учасників АТО.

Володимир-Волинський міськрайонний центр зайнятості

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району